Županijsko prvenstvo u šahu

Trinaest pobjeda

Kocentracija
Četvorica veličanstvenih

Šahovska ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto na Županijskom prvenstvu u šahu u OŠ Draganić 18. veljače 2015. s trinaest pobjeda i tri poraza osvojivši ukupno osam bodova. Na natjecanju je sudjelovalo pet osnovnih škola. Ekipu naše škole čine: Donat Šebalj koji je natjecanje odigrao bez poraza, kao i Luka Škarjak te Luka Brozović (kapetan) i Marko Babić. Naš najbolji šahist Dominik Matuzić izostao je zbog bolesti. Voditelj šahovske ekipe je učitelj Mato Merdžan. Pohvalio je najmlađeg člana Marka Babića, učenika četvrtog razreda koji je u ekipu uskočio kao druga rezerva, a odlično je igrao. Šahovskoj grupi u radu pomaže Damir Jakšić iz Šahovskog kluba Duga Resa.
U petak 27. veljače održat će se Međužupanijsko prvenstvo, također, u OŠ Draganić. Našim talentiranim šahistima želimo puno uspjeha!

Mihael Lenard, 6.b

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s