Međuopćinski susret LiDraNo 2015.

Ljubavni jadi idu dalje

ljubavni jadi4
Lana, Petar, Lovro, Karla, Dominik i Luka pred nastup

Međuopćinski susret Lidrano 2015. za područje Barilovića, Netretića, Generalskog Stola i Duge Rese održan je 21. siječnja u OŠ «Barilović». Naša škola je sudjelovala s dva skupna dramska nastupa. S dramskom igrom„ Ljubavni jadi“ koju je izvela dramska grupa matične škole i dramskom igrom„Spika“ u kojoj su nastupile učenice PŠ Bosiljevo Blažica Matišić i Lucija Mateša. Imali smo dva samostalna scenska nastupa. Monolog „Vidovnjakinja“ izvela je Pula Berislavić, a monolog „Možda, možda“ Natali Špoljarić.

Duhovita dramska igra o ljubavnim problemima tinejdžera „ Ljubavni jadi“, koju su odlično izveli Lovro Skolan, Karla Klokočki, Lucija Gvozdić, Luka Škarjak, Lana Skolan, Petar Štedul i Dominik Fudurić, osvojila je sve nazočne, a prosudbeno povjerenstvo ju je odabralo za županijsku smotru. Voditeljica dramske skupine je učiteljica Blanka Smičiklas Basar. Županijski Lidrano održat će se u Gradskom kazalištu Zorin-dom u Karlovcu 5. veljače. Naša škola je domaćin smotre, a osim dramske skupine na županijskoj razini predstavljat će nas i školski list Breza.

Paula Berislavić, 7.a

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

Fotografije: FB stranica OŠ Barilović

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s